Sihtasutus Põhja-Eesti Turism korraldas aasta teises pooles 2 veebiarenduse ja -turunduse koolitust nii Paides kui ka Rakveres.

25. oktoobril Rakveres Villa Theresa hotellis ja 7. novembril Paides Nelja Kuninga hotellis toimunud koolitused keskendusid just sellele, mis on tänapäeva turundusmaailmas olulised – kuidas luua edukat veebilehte ning kuidas inimesi oma veebilehele saada. Lisaks arutati läbi ka sotsiaalmeediaturunduses olulised märksõnad ning strateegiad.

Koolitajaks oli väga tunnustatud koolitaja ning internetiguru Matis Metsala.

Koolitustel osales kokku umbes 30 inimest.

Osalejate tagasiside oli väga positiivne. Tagasisideküsitlusele vastas 13 inimest. Piisavate huviliste korral korraldame koolitusi ka järgmisel aastal.

Tagasiside põhjal oli osalejatele kõige kasulikumaks teadmiseks kodulehe olulisus ja see, kuidas eristada kodulehe haldamise/tegemise juures oluline mitteolulisest. Väga suurt tähelepanu pöörati ka sotsiaalmeedias toimetamisele ning SEO ehk veebilehe otsimootorisõbralikuks tegemise vajalikkusele.

Koolituse vastamine ootusteleTagasiside põhjal kujunes ka üheks populaarsemaks “objektiks” koolitusel koolitaja Matis Metsala ise. Osalejatele meeldis tema professionaalne arusaam oma erialast, tema huumorisoon ning tema töötaust ja kogemused (kes ei tea, uurigu välja!). Eriti meeldis osalejatele see, et koolitaja võttis eraldi ette iga soovija kodulehe ning andis oma professionaalse tagasiside – mis oli hästi ja mis vajaks ümbertegemist.

Rahulolu koolitajagaKui midagi negatiivset tagasisidest välja tuua, siis see, et osalejad leidsid, et koolitus oleks võinud pikem olla.

Osalejad olid huvitatud uutest koolitustest sellistel teemadel nagu terve päev kestev Facebooki kasutuskoolitus, Google Analyticsi, WordPressi koolitus, koolitus sihtkohabrandi kujundamisest ja sotsiaalmeediale üldiselt keskenduv koolitus.

Sel aastal korraldas Sihtasutus Põhja-Eesti Turism kokku 3 veebiarenduse ja -turunduse koolitus-seminari. 02. mail 2015 koostöös Marketing Instituudiga sotsiaalmeedia koolitus, 25. oktoober ja 07. november veebiturunduse koolitus-seminar.

Täname kõiki koolitusel osalejaid ning tagasiside andjaid!