Sügis on teadmiste kogumise aeg ja seetõttu otsustas SA Põhja-Eesti Turism korraldada kaks koolitust (turismi)ettevõtjatele nii Paides kui ka Rakveres! Kutsume kõiki huvilisi täiendama oma oskusi või otsima lisa veebiarenduse seminar-koolituselt!

Esimene veebiarenduse seminar-koolitus toimub juba 25. oktoobril Rakveres ja kes sinna ei jõua või jääb tee liiga kaugeks, siis on teil võimalus samale koolitusele jõuda ka 7. novembril Paides, mis toimub koostöös Järvamaa Arenduskeskusega.

Seminari eesmärk on anda tervikpilt kodulehest ja selle potentsiaalist ettevõttele. Tänapäeval on hästitoimiv koduleht ettevõtte oluline turunduskanal, mille kaudu klienti leida ja hoida. Kuidas luua koduleht selliselt, et see müüks?

Koolitajaks on Matis Metsala, kes on internetiturunduse guru ja väga tunnustatud koolitaja!

[su_note]Kas pakub huvi? Siis loe lisainformatsiooni läbi, võta oma läptop kaenlasse, kontrolli, kas sinu ettevõte on ikka puhkaeestis.ee andmebaasis esindatud ja näeme 25. oktoobril Villa Theresa hotellis Rakveres või 7. novembril Nelja Kuninga hotellis Paides! [/su_note]

Täpsem informatsioon ning koolituse hind SIIN.

NB! KOOLITUSEL OSALEMISE EELTINGIMUSEKS ON ETTEVÕTTE ESINDATUS RIIKLIKUS ANDMEBAASIS PUHKAEESTIS.EE (JA SOOVITUSLIK ON OMA ISIKLIKU SÜLEARVUTI KAASA VÕTMINE).

 

[su_button url=”https://goo.gl/forms/kziyezewu9mJd2c53″ target=”blank” style=”3d” background=”#76b9df” center=”yes” text_shadow=”px px px #000000″ title=”Registreeri end kursusele!”]REGISTREERI SIIN[/su_button]


Lisainformatsioon: info@northestonia.ee