SA Põhja-Eesti Turism annab kaks korda aastas välja oma uudiskirja, mis kajastab Harjumaa, Tallinna, Järvamaa, Raplamaa, Lääne- ja Ida-Virumaa turismiuudiseid ning põnevaid sündmusi. Lisaks saab uudiskirjast lugeda ka täpsemalt sihtasutuse poolaasta tegevustest.

Uudiskiri 09/2020

Põhja-Eesti viimane turismikonverents tuleb taas, kavandamisel on Eesti turismi tulevik, Moe piiritusmuuseum avas uksed ja palju muud. Loe edasi…

Eelmised uudiskirjad

Uudiskiri 08/2019
Edastasime maakondade jõulu-uudised, oleme endiselt soomlaste lemmik reisisihtkoht ning korraldasime tasuta sotsiaalmeedia teabepäeva Rakveres. Loe edasi.
Uudiskiri 07/2019
Põhja-Eesti ettevõtjad lihvisid oma müügioskusi, käisime Venemaal, võõrustasime soome koomikut Antto Terrast ja palju muud! Loe edasi.
Uudiskiri 06/2018
Pidutsesime turismikonverentsil ja jagasime auhindu! Vaba Laval tõmmati kardinad eest. Sündinud on Alutaguse rahvuspark. Loe edasi.
Uudiskiri 05/2018
Facebooki koolitus, “Ava lava, Tallinn!” suurüritus, uued näod nõukogus ning Raplamaa filmitalu – need on vaid üksikud näited põnevas uudiskirjas! Loe edasi.
Uudiskiri 04/2017
Taas on käes jõuluaeg ja lähenemas on aastanumbri vahetus. Põhja-Eesti Turismi viimane poolaasta on olnud täis vahvaid üritusi ning tegusaid toimetusi. Loe edasi.
Uudiskiri 03/2017
Loe lähemalt toiminud teenusedisaini koolitusest, uuri, millega tegeleb vastavatud Türi elamuspark ning saa teada, milline uus trend on tõusuteel. Loe edasi.
Uudiskiri 02/2016
Karge jõuluhõnguline uudiskiri ootab avastamist. Millega oleme tegelenud? Mis uue tähenduse sai mõiste “eestlane”? Mis maakondades toimub? Loe edasi.
Uudiskiri 01/2016
Sihtasutuse esimene uudiskiri on täis kevadist värskust ja kümneid ülipõnevaid uudiseid! Loe edasi.