Eesti Turismifirmade Liidu (ETFL) eestvedamisel toimus 9. veebruaril Tourest 2018 raames B2B seminar-workshop, mille eesmärk oli anda kompaktne ülevaade Eesti turismipiirkondade uudistest, uutest toodetest ja teenustest ning peamistest sündmustest 2018 turismihooajal.

Seminar andis võimaluse viia kokku uute toodete, teenuste pakkujad ja sissetuleva turismi/siseturismi reiskorraldajad, et uued teenused leiaksid kiiresti tee reisipakettidesse ja sealtkaudu välisturgudele jõuaksid ning et Eesti reisifirmade programmid mitmekesised ja uuenduslikud oleksid.  Workshopi osas oli turismisihtkohtade esindajatel ja ettevõtjatel võimalus aktiivseks suhtluseks turismiteenuste pakkujate ja reisifirmade vahel, et kontakte sõlmida, detailsemat infot vahetada ja koostöövõimalusi arutada.

Ettekanded koostasid regionaalsed turismi katusorganisatsioonid oma maakondade  ja ettevõtjate info alusel, workshopi osas toimusid kohtumised otse ettevõtjate vahel.

ETFLi poolt osalesid seminaril sissetuleva suuna ettevõtted ning nende töötajad, lisaks teiste turismi ekspordi ja turundusega tegelevad organisatsioonid. Regioonidest osalesid maakondade esindajad, uudsete teenuste/toodete pakkujaid ning regioonide juhid.

Vaata esitlust SIIN.

Lisainfo:

Karmen Paju 
Juhatuse liige | SA Põhja-Eesti Turism
karmen@northestonia.ee | +372 506 3770