SA Põhja-Eesti Turism korraldab koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ teenusedisaini ja turismiturunduse koolituse kõikidele Põhja-Eesti turismiettevõtetele ja -organisatsioonidele Tallinnas 09. mail 2017.

Koolituse eesmärk on suunata osalejad analüüsima oma ettevõtte teenuse erinevaid aspekte ja pakkuda vahendeid, mille abil disainida terviklikku, kasutajasõbralikku ja kliendikeskset teenust. Anname nõu, kuidas ületada külastajate ootusi, kuidas pakkuda teenuseid nii, et külastuselamus jääks kauaks meelde ning tekitaks mõjuvat järelkaja, luues ettevõttest nii oma töötajate kui ka laiema üldsuse jaoks positiivse kuvandi.

Lisaks arutletakse koolitusel, kuidas paremini mõista oma külastajaid, nende ootuseid ja vajadusi. Räägime sellest, kuidas kujundada väärtuspakkumist ning teenuse väljaarendamise ja teenuse osutamise protsesse sihtgrupi vajadustele vastavaks ning kuidas mõelda läbi sihtgrupipõhine turunduskommunikatsioon.

See on ideaalne koolitus kõigile, kes soovivad oma klientidele pakkuda hästi läbimõeldud ning kasutajasõbralikku teenust.

Koolitajaks on tuntud turismi- ja teenusedisaini ekspert Ülle Puustusmaa.

Rohkem informatsiooni koolituse kohta loe siit.

 

[su_button url=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfngcyzixHCJKrUvObcp8nZvyp6YamXNY3QLvecDn8GqYQ5xw/viewform?usp=sf_link” target=”blank” background=”#1d5fe4″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ text_shadow=”px px px #000000″ desc=”ja saa parimaks turismitoote pakkujaks!”]REGISTREERI END[/su_button]

 

Rohkem informatsiooni koolituse kohta saad info@northestonia.ee

Foto: http://design4services.com