Sihtasutusel Põhja-Eesti Turism on rõõm teatada, et pärast kuudepikkust arendustööd on valminud täiesti uus vaid Põhja-Eesti Turismi kui organisatsiooni tööle suunatud veebilehekülg!

Nagu eelnevalt sai mainitud võib käesolevalt lehelt põhiliselt leida just organisatsiooni uudiseid ja sihtasutuse dokumente (valiku erinevatest lugemismaterjalidest võib leida menüülingi SA PET alt). Kuna palju oli meie poole pöördutud ka murega, et meie kontaktid ei ole kergesti kättesaadavad, siis nüüd tegime märgatavalt lihtsamaks ka meie kontaktide leidmise. Meiega ühendust võtma pääseb lausa kolmest kohast!

Lisaks regulaarselt Põhja-Eesti Turismi uudiste edastamisele täidame ka aktiivselt oma töökalendrit, kus soovijad saavad PETi tegemistel silma peal hoida. Väga sageli lisame ka dokumentide sektsiooni üles koostatud esitlusi ja muud huvitavat turundusmaterjali.

Sageli kajastame ka uudiseid, mis ei ole otseselt meie tööga seotud, kuid leiame, et need oleksid turismiprofessionaalile vajalik informatsioon. Sest just neile see lehekülg mõeldud ongi – meie Põhja-Eesti turismiprofessionaalidele. Otsustasime mitte enam dubleerida sihtkohtade kataloogi ja jätta kõik turismiobjektid riiklikusse andmebaasi www.puhkaeestis.ee. Meie veebileht www.northestonia.eu jääb samuti püsima, sest sealt leiab turist endale vajalikku informatsiooni, organisatsiooni uudised kolisid lihtsalt siia lehele. Aktiivselt postitame oma uudiseid ka meie Facebooki lehele.

PS. Lisaks uuele veebilehele on Põhja-Eesti Turismil varuks veel mõnigi üllatus. Jääge ootele ning varsti saate teada, mis need olla võivad! 😉

Loodame, et uus Põhja-Eesti Turismi veebilehekülg on teile kasulik ning hakkate meie tegemistel hoogsalt silma peal hoidma!

Täname!