SA Põhja-Eesti Turism ja Marketingi Instituut kutsuvad 2. mail 2016. a. sotsiaalmeedia koolitusele kõiki Põhja-Eesti turismiettevõtteid! Kui soovid kaasas käia tänapäeva sotsiaalmeedias oma ettevõtte turundamisega ning olla kursis, kuidas kõige efektiivsemalt oma ettevõtet sotsiaalmeedias reklaamida, siis on see koolitus mõeldud just Sinule!

Koolituse eesmärgiks on inspireerida osalejaid kasutama sotsiaalmeedia kanaleid läbi praktiliste näidete ja suunata osalejad analüüsima oma ettevõtte või organisatsiooni turunduskanalite erinevaid aspekte ning pakkuda vahendeid, mille abil eristuda ning nutikalt turundada.

Koolitajaks on Matis Metsala, kes on internetiturunduse guru ja väga tunnustatud koolitaja!

[su_note]Kas pakub huvi? Siis loe lisainformatsiooni läbi, võta oma läptop kaenlasse, kontrolli, kas sinu ettevõte on ikka puhkaeestis.ee andmebaasis esindatud ja näeme 2. mail Marketingi Instituudis aadressil Peterburi tee 2F, Tallinn! [/su_note]

Täpsem informatsioon ning koolituse hind SIIN.

 

NB! KOOLITUSEL OSALEMISE EELTINGIMUSEKS ON ETTEVÕTTE ESINDATUS RIIKLIKUS ANDMEBAASIS PUHKAEESTIS.EE JA OMA ISIKLIKU SÜLEARVUTI OLEMASOLU, MIS TULEB KOOLITUSELE KINDLASTI KAASA VÕTTA!

 

NB! Parkimisalase info saadame kõigile osalejatele 2-3 päeva enne koolitust!

 

[su_button url=”http://goo.gl/forms/ETfnqhQ8Ti” target=”blank” style=”3d” background=”#76b9df” center=”yes” text_shadow=”px px px #000000″ title=”Registreeri end kursusele!”]REGISTREERI SIIN[/su_button]

 

KIIRUSTAGE, SEST VABAD ON VEEL VAID ÜKSIKUD KOHAD!

Kõik kohad on broneeritud!


Lisainformatsioon: info@northestonia.eu