2. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism piirkonna turismiettevõtjatele suunatud sotsiaalmeedia seminar-koolituse, mis toimus Marketingi Instituudis.

Lektoriks oli tunnustatud internetiturunduse guru Matis Metsala. Põhja-Eesti turismipiirkonna ettevõtjate tagasiside kohaselt saadi uusi teadmisi sotsiaalvõrgustike erinevustest ja kasulikke näpunäiteid oma ettevõtte efektiivsuse tõstmiseks. Seminaril pakutud teave inspireeris ettevõtjaid kasutama erinevaid sotsiaalmeedia kanaleid, suunas analüüsima turunduskanalite erinevaid aspekte ning pakkus vahendeid, mille abil eristuda ning nutikalt turundada. Seminaril osalesid turismiettevõtjad Harjumaalt, Lääne-Virumaalt, Ida-Virumaalt, Järvamaalt ja Raplamaalt.

Tagasiside järgi osutus koolitus edukaks ning paljud soovisid, et koolitust veel korraldataks.

Uus koolitus on planeeritud sügisesse 2016.

 

Tagasiside koolitusel osalenutelt:

[su_content_slider][su_content_slide] [su_testimonial name=”Valdo Praust” company=”Eesti Jalgrattamuuseum” url=”http://www.velomuseum.ee/” border=”no” class=”testimonial”]Professionaali adekvaatne, asjakohane ja kasulik taustainfo erinevatele sotsiaalmeedia vahenditele koos adekvaatse mõõdikute väljatoomisega.[/su_testimonial] [/su_content_slide] [su_content_slide] [su_testimonial name=”Riina Virks” company=”Palmse mõis” url=”http://www.palmse.ee” border=”no” class=”testimonial”]Pidasin siiani Twitterit täiesti mõtetuks, kuid see koolitus muutis mu arvamust.[/su_testimonial] [/su_content_slide] [su_content_slide][su_testimonial name=”Sigrid Hiis” company=”Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus” url=”http://www.raek.ee/index.php” border=”no” class=”testimonial”]Facebooki kampaania korraldamine oli midagi, millega ma varasemalt süvitsi kokku puutunud ei olnud. Nüüd sain väga hea ülevaate.[/su_testimonial][/su_content_slide][/su_content_slider]