On alanud registreerimine Põhja-Eesti regiooni XII turismikonverentsile „Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!“ Konverents toimub 09. novembril 2017 Rapla Kultuurikeskuses (Tallinna mnt 17a, Rapla).

Teemad on erakordselt põnevad, vastused saame paljudele põletavatele küsimustele.

Kuidas Eestit maailmas nähakse? Kuidas Eesti brändi sõnumeid ja visuaalset maailma kasutades meie tuntust ja mainet kasvatada? Mis on kohaliku omavalitsuse roll turismi panustamisel ja kuidas piirkonda tulemuslikult arendada? Millised on turismisihtkoha positsioneerimise võimalused ja kuidas saab toidust katalüsaator erinevate majandusharude lõimimisel? Millised on looduskeskkonna kui turismiatraktsiooni võimalused turismisihtkoha arendamisel ja palju muud.

Lisaks toimub lõunapausi ajal põnev Raplamaa turismiettevõtjate minimess!

Konverentsi moderaatoriks on Kristo Elias.

Peaesineja on tuntud eesti looduse- ja kirjamees Hendrik Relve, kes esineb ettekandega „Looduskeskkond kui turismiatraktsioon“.

Vaata lähemalt konverentsi ajakava ning tutvu ka esinejatega.

Konverentsi osalustasu 15€.

[su_button url=”https://goo.gl/forms/vgoxLTELrYBEsOjH2″ target=”blank” background=”#bd1a17″ size=”7″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ text_shadow=”px px px #000000″ desc=” “]REGISTREERI END KONVERENTSILE[/su_button]