Eeloleval nädalavahetusel, 3.- 4. augustil toimub Tallinna Raekoja platsil lõpptarbijale suunatud rahvapidu „Ava lava, Tallinn!“, kus fookuses on Põhja-Eesti piirkond. 


Laval astuvad üles muusikakollektiivid, laadal saab imetleda ja osta kaunist käsitööd ning maitsta Eestimaiseid hõrgutisi.Turismialast infot jagavad regionaalse turismiorganisatsiooni SA Põhja-Eesti Turism esindajad Liis Kurm ja Karmen Paju. Arvestades, et sageli piirduvad Eesti väliskülalised vaid Tallinna külastamisega, siis on infotelgis töötavate Põhja-Eesti turismiregiooni esindajate eesmärk suunata külastajaid pealinnast välja. Tutvustatakse viie maakonna, s.o Järvamaa, Raplamaa, Harjumaa, Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa puhkuseveetmise võimalusi. Jagatakse inspireerivaid infomaterjale, turismikaarte ja vastatakse külastajate küsimustele. Eesti turismikaartide väljapanek on tagatud EAS turismiarenduskeskuse poolt. 


Juba kaheksandat suve järjest toimuv üritustesari “Ava Lava, Tallinn!” on hea turundusplatvorm teistest Eesti paigust tulnud muusikutele, käsitöölistele ja turismisihtkohtadele. Teatavasti on Raekoja plats on olnud igipõline turukoht ja keskaegse hansalinna kese, seega oleks „Ava lava, Tallinn!“ tarbeks paremat toimumispaika keeruline leida. 

Vaata ka programmi http://avalava.ee/pohja-eesti/

Lisainfo:

Karmen Paju
Juhatuse liige | SA Põhja-Eesti Turism
karmen@northestonia.ee | +372 506 3770
www.northestonia.ee