Põhja-Eesti turismikonverents toimub tänavu Rakveres

29. oktoobril 2020 on kõik turismiarendajad, ettevõtjad, riigi ja kohalike omavalitsuste esindajad oodatud väge täis Rakverre, kus linnavalitsuse valges saalis toimub Põhja-Eesti XV turismikonverents „Muutuste tuules“.

Arvestades, et Eesti turismi arengukava 2014-2020 kehtivusperiood on peagi lõppemas ja järgmiseks neljaks aastaks kavandatav turismi programm toob sektorile olulisi muudatusi, siis on regionaalne turismikonverents suurepärane koht nii värske info hankimiseks otseallikast kui ka uute kontaktide loomiseks. Lavale astuvad Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi, EAS turismiarenduskeskuse, kohalike omavalitsuste ja erialaliitude esindajad ning turismiettevõtjad. 

Konverentsi modereerib tuntud ja armastatud telenägu Hannes Hermaküla. Auditooriumi inspireerivad Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Raplamaa ja Järvamaa turismiettevõtjad, kes on koroonakriisis näinud võimalust, mitte ohtu ning suutnud nutikate lahenduste baasil rakendada uusi lahendusi. Peaesinejaks on Eesti kirjanik ja semiootik, Tartu Ülikooli vabade kunstide professor Valdur Mikita, kes on öelnud, et vanaaja inimene teadis vähe aga ta sai kõigest aru. Meie teame kohutavalt palju aga me ei saa enam millestki aru. Konverentsi eesmärk on toetada turismi arengut ja tugevdada valdkonnaülest koostööd. Konverents toimub heas koostöös Rakvere linnavalitsusega. Traditsioonide kohaselt tunnustatakse konverentsil Põhja-Eesti parimaid turismiedendajaid ja -ettevõtteid. Põnevust pakub Põhja-Eesti kohaliku joogi-ja toidumeenete konkursi võitjate väljakuulutamine. Kohapeal toimub Põhja-Eesti toidu minilaat ja degusteerimine. Palun broneeri 29. oktoober oma kalendris ja jälgi reklaami!

Lisainfo: 

Karmen Paju 
Juhatuse liige | SA Põhja-Eesti Turism
karmen@northestonia.ee| +372 506 3770
www.northestonia.ee