07. novembril 2019 on kõik turismiarendajad, ettevõtjad, riigi ja kohalike omavalitsuste esindajad oodatud uue ekspositsiooni avanud Narva Linnusesse, kus toimub Põhja-Eesti XIV turismikonverents.

Konverentsi eesmärk on toetada turismi arengut ja tugevdada valdkonnaülest koostööd. Esinejate valik toob lavale kogemuslugusid jagama valdkondade tipud nii Eestist kui Soomest. Konverents toimub heas koostöös Soome lahe piirkonna juhtiva väljaandega The Baltic Guide ja on eesti keeles.

Teemad on erakordselt põnevad, kutsuvad kaasa mõtlema ja uusi ideid ammutama. Räägime sellest, kuidas nutikalt turundada ja leida liitlasi, sest juba vanarahvas teadis, et üksinda ei saa midagi suurt ära teha. Heaks näiteks on Narva Euroopa kultuuripealinnaks 2024 protsess, mis annab turundusplatvormi kasvatamaks kogu piirkonna atraktiivsust – seda nii kohalike kogukondade silmis kui ka rahvusvaheliselt, tõmmates ligi arvukalt külastajaid.

Soome turismiekspertide kaasabil uurime, kuidas tuua soomlane Põhja-Eestisse. Eesti majutusettevõtetes on Soome turistid siseturistide järel endiselt kõige arvukam kliendirühm, kuid miks on Soome turistide arv languses? Kuidas pöörata langus kasvuks ja suurendada turismitulu? Häid näpunäiteid ja argumenteeritud seisukohti nutikaks turundamiseks jagavad Soome turismieksperdid.

Traditsioonide kohaselt tunnustame konverentsil ka parimaid turismiedendajaid ja -ettevõtteid. Broneeri 07. november oma kalendris ja jälgi reklaami!

Kohtumiseni Narvas, Euroopa idapiiril!

[su_note note_color=”#dbe8f8″ radius=”0″]Sihtasutus Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Raplamaa ja Järvamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud regionaalne turismiorganisatsioon, mille tegevuste kaasfinantseerija on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. [/su_note]

Lisainfo:

Karmen Paju
Juhatuse liige
SA Põhja-Eesti Turism
e-post: karmen@northestonia.ee