Konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Konkurssi võitjad kuulutatakse välja Põhja-Eesti XI turismikonverentsil Lääne-Virumaal Kadrina Rahvamajas 10. novembril 2016. a. Võitjaid tunnustab SA Põhja-Eesti Turism.

Kandidaate võivad konkursile esitada: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused (välja arvatud konkursi korraldaja). Esitada võib mitu kandidaati.

Kõik nominendid esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@northestonia.ee nominentide esitamise vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine“.


Nominente oodatakse hiljemalt 27.oktoobriks 2016.a.

Loe lisainfot:
Põhja-Eesti parimad turismiarendajad STATUUT


Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud sihtasutus, mille eesmärk on koordineerida ning arendada turismialast tegevust ja turismiettevõtlusele vajalikku keskkonda Põhja-Eestis.  

 

[su_note radius=”0″]Lisainfo:
LIIS TERESK
SA Põhja-Eesti Turism
Projektijuht
+372 5646 1600
liis@northestonia.ee
[/su_note]