SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“, mille eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

SA Põhja-Eesti Turism juhatuse liige Karmen Paju ütles, et Põhja-Eesti parimate turismiasjaliste konkursile saavad kandidaate esitada eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused. „Tunnustamine on suurepärane võimalus väärtustada oma piirkonna turismiettevõtjate tegevust. Kahtlemata mõjutab see inimese motivatsiooni ja võib tõsta töötaja pühendumist 2-3 korda,“ rääkis Paju. “Praegu on hea võimalus pühendunud tegijaid märgata ning sellest ka teistele teada anda.”

Aega on kandidaatide esitamiseks 04. oktoobrini, regiooni parimaid tunnustatakse 9. novembril Rapla kultuurikeskuses toimuval Põhja-Eesti XII turismikonverentsil „Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!“

Kõik nominendid esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@northestonia.ee nominentide esitamise vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“ märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine“.


Loe lisainfot: Põhja-Eesti parimad turismiarendajad STATUUT


Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud sihtasutus, mille eesmärk on koordineerida ning arendada turismialast tegevust ja turismiettevõtlusele vajalikku keskkonda Põhja-Eestis.  

Lisainfo:

LIIS TERESK
SA Põhja-Eesti Turism Projektijuht
+372 5646 1600
liis@northestonia.ee