Eeloleval nädalavahetusel, 19.–20. novembril osaleb SA Põhja-Eesti Turism Helsingis toimuval traditsioonilisel Eesti kultuuri, turismivõimalusi, käsitööd ning toitu tutvustaval suurüritusel – mardilaadal. Tänavuse laada peateema on Virumaa – fookusesse tõstetud Lääne-ja Ida-Virumaa tutvustavad oma piirkonna turismiatraktsioone ja kultuuritegevust.

„Suurima välisturuna on Soome meile oluline naaberriik ning sealsete inimeste huvi hoidmine turismiregiooni vastu on tähtis,“ selgitavad SA Põhja-Eesti Turism projektijuht Liis Teresk ja juhatuse liige Karmen Paju, kes jagavad mardilaadal Põhja-Eesti maakondi tutvustavaid soomekeelseid turismitrükised ning esitlevad riikliku turismiveebi visitestonia.com baasil Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa ja Raplamaa puhkuse veetmise võimalusi.

Helsingi kultuuri- ja vabaaja keskuses Kaablitehases peetav Soome suurim Eesti-teemaline üritus toimub Tuglase Seltsi eestvedamisel tänavu juba 33. korda. Nii pikaajaline traditsioon kui ka Eesti kauba hea maine on muutnud laada soomlaste seas väga populaarseks. Mullu külastas mardilaata 15 000 inimest.

Vaadake ka: http://www.martinmarkkinat.fi/

 

Lisainfo:
Liis Teresk
Projektijuht
SA Põhja-Eesti Turism
tel 5646 1600
e-post: liis@northestonia.ee