Suur turismihooaeg on kohe-kohe taas ukse ees! Üle-Eestiline maaturismi ettevõtete Avatud Uste Päev toimub taas 1. mail ja juba neljandat aastat!

Sellega seoses kutsub kogu Maaturismi ühingu pere kõik maaturismiettevõtteid üle Eesti liituma Avatud Uste Päevaga. Kaasa on oodatud lööma piirkondades tegutsevad majutusettevõtted, seikluspargid, muuseumid, teemapargid, aktiivse puhkuse pakkujad jt turismiettevõtted ning maal tegutsevad organisatsioonid, kes pakuvad maapiirkonna külastajatele erinevaid külastuselamusi läbi põnevate tegevuste.

Avatud uste päeva eesmärk on tutvustada maapuhkuse võimalusi ning maaturismiettevõtetesse üle-Eesti on külla oodatud kõik meie sektori tegemiste vastu huvi tundvad inimesed.

Osaleda soovijatel palutakse e-postile eesti@maaturism.ee saata oma 1. mai pakkumine (ettevõtte nimi, kontakt, avatud aeg, päevapakkumise sisu, pilt/pildid) ehk mida Teie juures sellel päeval teha ja näha saab.

Aprilli algusest, kui üleval on kõigi liitunud ettevõtete pakkumised algab laiem teavitustöö ning ühist sündmust hakkab turundama ka EASi turismiarenduskeskus.

Ühise ettevõtmise eestvedajaks on MTÜ Eesti Maaturism.