Lontova Seikluspark avas oma 5. hooaja!

Lontova seiklusparkMeil on hea meel tõdeda, et uus, juba viies hooaeg on käes – seikluspark on avatud! 1. mail pidasime sünnipäeva ja sõime torti ning lõbutsesime. Täname kõiki osavõtjaid!

Maikuu on kooliaja lõpp, korraldatakse ühiseid ekskursioone ning väljasõite – meie ootame külastama kooligruppe ja klasse.

Kollektiivtellimused: info@lontovaseikluspark.eu või tel +372 5360 6666

 

[su_expand more_text=”Vaata rohkem” less_text=”Vaata vähem” height=”25″ text_color=”#6b6b6b” link_style=”dashed” more_icon=”icon: level-down” less_icon=”icon: level-up”]Seikluspargis on:

  • Lasterada, mis sobib kuni 10-aastastele jütsidele. Rada on oodatud külastama ka laste kollektiivid ning lasteaiad. Lastealal on võimalik pidada sünnipäevi.
  • Meeskonna-ala sobib eelkõige kollektiividele ja gruppidele. Meie juures on võimalik läbi viia koolitusi ja ettevõtete suvepäevi. Toitlustamise ja ruumi rendi võimalus. Meil on võimalik pidada ka välikoolitusi ja pikniku.
  • Kõrgseiklusrada on mõeldud eelkõige enese proovile panekuks, aga ka mõnusaks energialaenguks.
  • Madalseiklusrada ehk puult-puule ronimine sobib kõigile – eriti toredad on rajad, millega tuleb jõge ületada.
  • Jalutusrada on mõeldud loodusnautlejatele, kes seigelda ja turnida ei soovi. Osta Blücher’i kohvikust õnnemünt, otsi üles Haljakivi ja pane oma parimad soovid teele![/su_expand]

 

Kevade ja suve sünnipäevalastel on võimalik oma sünnipäeva pidada just meie juures. Külalistele pakume palju tegevust ning Blücher’i tublid kokad valmistavad parimad sünnipäevatoidud ning imemaitsva sünnipäevatordi!

Küsi personaalset pakkumist: info@lontovaseikluspark.eu või tel +372 5360 6666
Liitu ka meie värskemate uudistega Facebookis ja lisa vahvaid seikluspilte Instagrami.

Seiklusrikaste kohtumisteni!

[su_divider top=”no” text=”Mine üles” style=”dashed”]

Kultuurisündmused 2016