Hea ettevõtja, Eesti turismi edendaja!

Turismiarenduskeskusel on taas rõõm kutsuda kõiki turismiasjalisi iga-aastasele valdkonnaülesele tippsündmusele, et energiast saaks sündida sünergia. Üheskoos ammutame värskeid ideid ettevõtete ja sihtkohtade edendamiseks ja turundamiseks, jagame rõõme, leiame lahendusi muredele ning kasutame head võimalust ka lihtsalt üksteisega suures ringis olulistel teemadel vestelda.

Seekordne konverents kannab järjekorranumbrit XII, mis tähendab, et oleme oma traditsiooniga jõudnud teismeikka. Ealise omapäraga kooskõlas on ka konverentsi teema „Turism – suurtes muutustes”. Räägime sellest, missugused väljakutsed ootavad turismisektorit ees ning kuidas oma homseid kliente ja partnereid paremini mõista.

Konverentsi programm ja registreerimine siin.

Konverentsi osalustasu on 50 eurot, osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 20. septembril. Oleme palunud teha hotellidel konverentsil osalejatele majutuse eripakkumine, mille hinnad ja broneerimise tingimused leiate siit.

Aastakonverentsi korraldavad Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Turismifirmade Liit ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus; kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kohtumiseni Sillamäel 28. septembril!

Lisainfo:

Katrin Tammis
EASi turismiarenduskeskuse aruandluse koordinaator
katrin.tammis@eas.ee, 627 9419