26. septembril on kõik Järvamaa turismiettevõtjad oodatud Paidesse osalema VisitEstonia.com/PuhkaEestis.ee kasutamise ja haldamise koolitusel.

Koolitusel saate teada, miks VisitEstonia.com lehel üleval olemine on teie ettevõttele kasulik ja millised võimalused teid seal ees ootavad. VisitEstonia.com pakub palju võimalusi oma ettevõtte või turismitoote nähtavale toomiseks nii Eestis kui ka lausa kuuel välismaa turul. Lisaks paljule muule pakub VisitEstonia.com oma ettevõtte statistika vaatamist, palju siseriiklikke turundusvõimalusi, liidestusi populaarsete rakendustega (Booking.com, TripAdvisor) ja palju muud.

Osalege kindlasti, sest koolitus on TASUTA ning äärmiselt vajalik igale turismiettevõtjale! Kel võimalik võiks kaasa võtta praktilise töö tarvis ka oma sülearvuti.

AJAKAVA:

10:00-10:30 Saabumine ja tervituskohv
10:30-13:30 Koolitus

Koolitus toimub 26. septembril algusega kell 10:30 Paides Nelja Kuninga hotelli seminariruumis.

Koolituse viivad läbi Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant Piret Sihver ja Põhja-Eesti VisitEstonia.com andmehaldur Liis Teresk.

Palun registreerige oma osalemine emaili aadressil paide@visitestonia.com pealkirjaga „VisitEstonia ettevõtjate koolitus“ hiljemalt 22. septembri tööpäeva õhtuks (kella 17:00-ks).

Tulge ja saage teada, kuidas oma turismiettevõte nähtavale tuua!

 

Rohkem infot:

Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskus infokonsultant
3850400
paide@visitestonia.com