„Kui sinu äri ei ole Facebookis, siis sind ei ole olemas!“ Tänapäeva ärinduse üks olulisemaid külgi on just sotsiaalmeedias pildil püsimine. Nii Eesti kui ka kogu maailma mastaabis selleks kõige kasutatavamaks sotsiaalmeedia kanaliks on just Facebook. Sellele mõeldes korraldabki SA Põhja-Eesti Turism koostöös Anija mõisaga Facebookis turundamise koolituse kõigile Põhja-Eesti turismiettevõtetele, organisatsioonidele ja kodanikuühendustele.

Koolituse eesmärk on edendada turundusteadlikkust, anda osalejatele läbi praktiliste ülesannete vajalikud oskused ja teadmised reklaami tegemisest Facebooki keskkonnas.

Koolituse käigus saad vastused küsimusele, miks üldse Facebookis turundada, õpid tundma Facebooki reklaamide erinevaid võimalusi, saad kasulikke näpunäiteid Facebooki turunduses orienteerumiseks ning õpid, kuidas minimaalsete kuludega maksimaalset tulemust saavutada. Kindlasti räägime veel Facebooki uuesti programmist Pixel, testime postituste efektiivsust ning teeme läbi ka praktilised ülesanded.

Koolitajaks on ka eelnevalt Põhja-Eesti turismiettevõtetele sotsiaalmeediakoolitusi korraldanud Matis Metsala ettevõttest Httpool Cross Channel Ad Network.

Sotsiaalmeedias turundamine on siiski vaid üks osa puslest. Oluline on ka pidev areng ja innovaatiline lähenemine. Anija mõis on viimastel aastatel üha enam välja pugenud oma mugavustsoonist, on rohkem nähtavaks saanud ja põue pugenud paljudele inimestele. Mõisa haldusjuht Janne Kallakmaa räägib teile, kuidas on nad seda teinud ja kuidas on oma teenuseid turundanud.

Juunikuust läheb mõis renoveerimisele, seega on hea võimalus mõisa veel praeguse näoga näha!

Koolituse lõppedes on kõigil huvilistel võimalus osaleda ka 1 tunnisel giidiga mõisaekskursioonil, kus on võimalik rohkem teada saada mõisa ajaloo, tegemiste ja tuleviku kohta.

Koolituse ajakava:

10.00 – 10.30 Kogunemine ja tervituskohv
10.30 – 11.00 Turunduskommunikatsioon Anija mõisa näitel
11.00 – 12.30 Seminar-koolitus
12.30 – 13.00 Lõunapaus
13.00 – 14.30 Seminar-koolitus
Kokkuvõtted ja lõpetamine
14.30 – 15.30 Mõisaekskursioon huvilistele

Koolituse hind on 32€, mis sisaldab koolitust, hommikukohvi ja -ampsu, lõunat ning koolituse materjale.

NB! Soovitatav on koolitusele kindlasti kaasa võtta sülearvuti, et praktilisi ülesandeid koha peal kaasa teha.

Koolitus toimub 03. mail 2018 Anija mõisas (Anija küla, Anija vald, Harjumaa). Registreeri end koolitusele siin.

Kohtade arv on piiratud!

 

Facebooki koolituse logod