Lääne-Viru maavalitsus ja Europe Direct Lääne-Virumaa teabekeskus korraldavad 5. oktoobril Rakvere teatrikinos konverentsi, millega pakutakse uusi ja innovaatilisi lahendusi maakonna loomeettevõtetele oma toodete arendamiseks ja turundamiseks.

Konverentsil räägib eelkõige taaskasutusel põhinevate rõivaste disainerina tuntud Reet Aus toote disainist, Marketingi Instituudi tegevjuht Anu Mall Naarits toote turundamisest ning loovatest üritustest kõneleb  PÖFFi festivali näitedirektor ja programmijuht Tiina Lokk.

Loomemajanduse konverentsi avavad kell 10.00 Lääne-Viru maavanem Marko Torm ja kultuuriminister Indrek Saar, päeva modereerib EV 100. aastapäeva ja EL eesistumise rahvusvahelise programmi juht Jorma Sarv.

Vestluspaneelides räägitakse Lääne-Viru maakonna loovatest toodetest ja üritustest ning otsitakse viise, kuidas neid maakonna heaks paremini ära kasutada. Loomeinkubaatori teemadel debateerivad Viljandi loomeinkubaatori ja Loov Eesti esindajad.

Loomemajanduse konverents kutsuti ellu piirkondliku foorumina arutlemaks ja motiveerimaks Lääne-Virumaa loomeettevõtjaid ning kutsuda neid kaasa mõtlema, kuidas anda oma loomingule suurem väärtus ja kuidas seda inimesteni viia.

Konverentsile on osalema oodatud  loomeettevõtjad kui ka teiste valdkondade ettevõtjad, kes otsivad uusi ideid ja soovivad arendada oma tooteid, aga ka kohalike omavalitsuste ning kodanikeühenduste esindajad, kes loomemajanduses oma piirkonna arendamise või tegevusvaldkonna laiendamise võimalusi näevad. Oodatud on loomulikult ka need, kes loomemajandusest mitte kunagi, mitte midagi kuulnud pole.

Tutvu ka päevakavaga.


Konverentsile saab registreerida siit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNzisnIPcN1W8ogy-QZ7YoxGhdW_RZLgQZ7U1iKrp-QUA9vw/viewform?c=0&w=1


 

[su_note radius=”0″]Lisainfo:
Moonika Aruvainu
Arendusspetsialist
Lääne-Viru Maavalitsus
Tel 325 8014
Moonika.Aruvainu@laane-viru.maavalitsus.ee
[/su_note]