MTÜ Eesti Maaturism annab teada, et projekti “Long distance cross- border hiking trail “The Forest Trail”” (Läti ja Eesti kaugmatkarada “Metsa matkarada”) raames on välja töötatud kriteeriumid ettevõtte märgise “Matkajasõbralik” taotlemiseks.

Märgis “Matkajasõbralik” on hea viis anda matkajatele teada, et nad on piirkonnas või ettevõttes oodatud külalised. Sellised märgised on üle maailma hästi tuntud ja matkajad, kes neid on harjunud märkama, saavad signaali, et nende vajadusi mõistetakse ning sihtkohas või ettevõttes on tagatud matkajale olulised teenused ja vajalik informatsioon.

Kutsume ettevõtjaid iseseisvalt metsamatkarada.maaturism.ee lehel hindama oma valmisolekut olla Matkajasõbralik ning seejärel avaldama soovi märgise saamiseks. Märgise taotlemine on ettevõtjatele tasuta.

Lisaks MTÜ-le Eesti Maaturism on projekti kaasatud Eestist MTÜ Peipsimaa Turism, MTÜ Setomaa Turism, MTÜ Ökokuller ja assotsieerunud partnerina SA Põhja-Eesti Turism.

Projekti “Long distance cross- border hiking trail “The Forest Trail”” kaasrahastavad Euroopa Liit ja Euroopa Regionaalarengu Fondi Kesk-Läänemere programm 2014-2020.

Täiendav info:

Raili Mengel
Juhatuse liige/tegevjuht
MTÜ Eesti Maaturism
Tel 600 9999
https://metsamatkarada.maaturism.ee/et
www.maaturism.ee