Head (maa)turismi ettevõtjad ja edendajad – Eesti Maaturismi Ühing kutsub koostööle!

Suur turismihooaeg on kohe-kohe taas ukse ees! Üle-Eestiline maaturismi ettevõtete Avatud Uste Päev toimub taas ja juba viiendat aastat!

Sellega seoses kutsub kogu Maaturismi ühingu pere kõiki maaturismiettevõtteid üle Eesti liituma Avatud Uste Päevaga.

Kaasa on oodatud lööma maapiirkondades tegutsevad majutusettevõtted, seikluspargid, muuseumid, teemapargid, aktiivse puhkuse pakkujad jt turismiettevõtted ning maal tegutsevad organisatsioonid, kes pakuvad maapiirkonna külastajatele erinevaid külastuselamusi läbi põnevate tegevuste.

Avatud uste päeva eesmärk on tutvustada maapuhkuse võimalusi ning maaturismiettevõtetesse üle-Eesti on külla oodatud kõik meie sektori tegemiste vastu huvi tundvad inimesed.

Palume Teil e-postile eesti@maaturism.ee saata (hiljemalt märtsi lõpuks) oma 1. mai pakkumine (ettevõtte nimi, kontakt, avatud aeg, päevapakkumise sisu, pilt/pildid) ehk mida Teie juures sellel päeval teha ja näha saab. Kaardile hakkame ettevõtteid kandma nende saabumise järjekorras!

Aprilli algusest, kui üleval on kõigi liitunud ettevõtete pakkumised algab laiem teavitustöö ning meie ühist sündmust hakkab turundama ka EASi turismiarenduskeskus.

Maaturismi Ühingu kodulehelt leiate erinevaid faile (bänner/plakat jms) päeva tutvustamiseks oma infokanalites ja ettevõtte kodulehel koos oma pakkumisega.

Ühise ettevõtmise eestvedajaks on MTÜ Eesti Maaturism, mis on suurim maapiirkonna turismiettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon Eestis. Ühingu liikmeteks on ligi 300 erinevat tüüpi maaturismiettevõtet (nii majutus, kui aktiivse puhkuse teenuse pakkujad), koostöövõrgustikud ja turismiteadmisi õpetavad õppeasutused.

OLGEM SIIS AKTIIVSED JA LASKEM MEIE KÜLALISTEL OSA SAADA MAARAHVA KÜLALISLAHKUSEST!

Kui Teil vähegi tekib küsimusi seoses Avatud uste päevaga, siis palun võtke meiega ühendust e-kirja või telefoni teel.

 

Rohkem infot:

Raili Mengel
Juhatuse esimees/tegevjuht
MTÜ Eesti Maaturism
Tel: 600 9999
eesti@maaturism.ee
maaturism.ee