Meil on hea meel teatada, et juba kuuendat suve järjest toimub üritustesari “Ava Lava, Tallinn!”, kus Tallinna Raekoja plats avab oma lava erinevatest Eesti paigust tulnud muusikutele ja käsitöölistele. Ka sel aastal on Põhja-Eesti Turism oma infotelgiga väljas ja kutsub kõiki inimesi Põhja-Eestit avastama.

Sel aastal on Põhja-Eesti päevad 17.-18. juuni, kus tutvuda saab parima valikuga nii Põhja-Eesti kultuurist, käsitööst kui ka toidust. Hea meel on selle üle, et Põhja-Eesti käsitöölised on kõige agaramad “Ava Lava” üritusel osalema. Kui ka sina oled käsitööline ning sooviksid oma käsitööd näidata nii Tallinna elanikele kui ka Tallinnat külastavatele turistidele, siis just praegu on õige aeg saata oma osalemisankeet meiliaadressile maive@vanalinnaturud.ee hiljemalt 22. maiks!

“Ava Lava, Tallinn!” on oluline üritus, kus kindlasti peaks iga maakond väljas olema. Sageli piirduvad Eesti külalised vaid Tallinna külastamisega ning harva jõutakse sealt kaugemale. Aga fakt on see, et Eesti ei piirdu ju vaid Tallinnaga – meil on ka mujal palju avastamistväärt kohti! Just see ongi põhjuseks, miks tuleb ülejäänud Eesti Tallinna viia, et nii tallinlased ise kui ka Tallinna külalised saaksid tutvuda erinevate Eesti piirkondade kultuuri ning vaba aja veetmise võimalustega. Kultuuriprogramm on “Ava Laval” alati olnud tihe – laval astuvad üles rohkem ja vähem tuntud rahvamuusikud, toimub tantsu ja tralli ning melu on õhtuni.

Kas inspiratsiooni jäi väheks? Siis loe ka meie 2016. a ürituse kokkuvõtet.

 

OSALEMISANKEET KÄSITÖÖLISTELE Juba tänaseks päevaks on kõik käsitööliste kohad täidetud.

 

Rohkem infot:
Maive Nahksepp
maive@vanalinnaturud.ee
Tel. 5113084
www.avalava.ee