Algas ärimudelite koolitussari

EAS turismiarenduskeskus kutsub ärimudeli koolitussarja kõiki turismisektori ettevõtjaid ja organisatsioone, kes plaanivad oma ärimudelit uuendada ja soovi korral taotleda ka turismi ärimudelite toetust. Teid ootavad aktuaalsed ja põnevad veebiseminarid ärimudeli arendamise, Soome turu võimaluste ja tehnoloogia teemal. Millega arvestada kui teenust arendada Soome turu jaoks? Mis toimub turismi ja tehnoloogiliste lahenduste maastikul? Mis üldse on ärimudeli (tegutsemismudeli) uuendamine? Need on kriisiajal olulised küsimused.

Veebiseminaride kalender on järgmine: 

12.05 – ärimudelite olemus ja arendusvõimalused. Seminari viib läbi Indrek MaripuuLoovusait – ajurünnakustuudio.
Registreeru ja osale: https://event.webinarjam.com/register/43/38zxghl0 

14.05 – Eesti põhiline turismiturg Soome, võimalused ja ootused kriisi järel. Seminari viivad läbi aastatepikkuse mitmekülgse Soome-kogemusega Visit Estonia kliendisuhete juht Malle Kolnes ja Soome turu kommunikatsioonijuht Timo Raussi.
Registreeru ja osale: https://event.webinarjam.com/register/49/10gx3typ

21.05 – uusi tehnoloogiad turismiettevõtjatele tutvustab silmapaistev tehnoloogiaajakirjanik ning tehnika arengu ja sotsiaalsete trendide mõtestaja, portaali geenius.ee rajaja ja juht Henrik Roonemaa.
Registreeru ja osale: https://event.webinarjam.com/register/50/krgq5tzz

10.06 – veebiseminar teemal „Äri- ja konverentsikliendile teenuste arendamine ja turundamine“. Oma kogemusi ja näiteid jagavad EASi turismiarenduskeskuse äriturismi projektijuht Liisa Eller, MTÜ Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu ja turundusjuht Riine Tiigi. Registreeru ja osale: https://event.webinarjam.com/register/152/w8v5qhxg