Sihtasutus Põhja-Eesti Turism korraldab igal aastal Põhja-Eesti turismi- ja ettevõtluse edendamise alase konverentsi, kus samuti kuulutatakse välja käesoleva aasta parimad tegijad turismivaldkonnas. Igal aastal on fookuse all kindel teema või mõtteküsimus. Konverentse on korraldatud 2005. aastast. 2017. a toimus juba 12. konverents teemaga “Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!”. 2018. aasta konverents toimub Harjumaal.

Konkursi “Põhja-Eesti parimad turismiarendajad” statuut

Konkursi “Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017” kandidaatide esitamise vorm


XIIPõhja-Eesti Turismikonverents “Pall korvi tagab võidu –
nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!” (09.11.2017)

 

Põhja-Eesti XII Turismikonverents "Pall korvi tagab võidu!"Kuidas Eestit maailmas nähakse? Kuidas Eesti brändi sõnumeid ja visuaalset maailma kasutades meie tuntust ja mainet kasvatada? Mis on kohaliku omavalitsuse roll turismi panustamisel ja kuidas piirkonda tulemuslikult arendada? Millised on turismisihtkoha positsioneerimise võimalused ja kuidas saab toidust katalüsaator erinevate majandusharude lõimimisel? Millised on looduskeskkonna kui turismiatraktsiooni võimalused turismisihtkoha arendamisel?

Nendele küsimustele said vastused oma ala ekspertidelt, kui osalesid 9. novembril 2017 Rapla Kultuurikeskuses toimunud Põhja-Eesti turismikonverentsil. Loe ka pressiteadet.

Päevakava
Esinejate tutvustused

Konverentsil osales umbes 120 inimest. Konverentsi aitasid korraldada Rapla Maavalitsus ja Raplamaa Omavalitsuste Liit.

 

XI Põhja-Eesti Turismikonverents “Kiirteelt kõrvale – avasta väikeste kohtade võlu!” (10.11.2016)

 

Põhja-Eesti Turismikonverents 2016

Kas ehtsate ja autentsete elamuste pakkumine aitab jääda ellu muutuste turbulentsis? Missugusel viisil võluvad oma külastajaid nutikad turismiettevõtjad? Millest räägivad turisminumbrid ja kuidas toimub positiivsuse dividendide väljavõtmine turismimaastikul? Nendele küsimustele said vastuse, kui osalesid turismikonverentsil. Peaesinejaks oli hinnatud motivatsiooni- ja juhtimiskoolitaja, treener, innustaja ja ettevõtja Alar Ojastu.

Päevakava

Loe ka artiklit Virumaa Teatajas “Mis meelitaks välisturisti pealinnast kaugemale?“.

Konverents toimus Kadrina Rahvamajas Lääne-Virumaal ja registreerunuid oli üle 100 inimese. Konverentsi korraldasid SA Põhja-Eesti Turism koos Lääne-Viru Maavalitsusega EAS Turismiarenduskeskuse toel.