SA Põhja-Eesti Turism korraldab koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ teenusedisaini ja turismiturunduse koolituse kõikidele Põhja-Eesti turismiettevõtetele ja -organisatsioonidele Tallinnas 09. mail 2017.

Koolituse eesmärk on suunata osalejad analüüsima oma ettevõtte teenuse erinevaid aspekte ja pakkuda vahendeid, mille abil disainida terviklikku, kasutajasõbralikku ja kliendikeskset teenust. Anname nõu, kuidas ületada külastajate ootusi, kuidas pakkuda teenuseid nii, et külastuselamus jääks kauaks meelde ning tekitaks mõjuvat järelkaja, luues ettevõttest nii oma töötajate kui ka laiema üldsuse jaoks positiivse kuvandi.

Lisaks arutletakse koolitusel, kuidas paremini mõista oma külastajaid, nende ootuseid ja vajadusi. Räägime sellest, kuidas kujundada väärtuspakkumist ning teenuse väljaarendamise ja teenuse osutamise protsesse sihtgrupi vajadustele vastavaks ning kuidas mõelda läbi sihtgrupipõhine turunduskommunikatsioon.

See on ideaalne koolitus kõigile, kes soovivad oma klientidele pakkuda hästi läbimõeldud ning kasutajasõbralikku teenust.

Koolitajaks on tuntud turismi- ja teenusedisaini ekspert Ülle Puustusmaa.

Rohkem informatsiooni koolituse kohta loe siit.

 

 

Rohkem informatsiooni koolituse kohta saad info@northestonia.ee

Foto: http://design4services.com

Related Posts

Maakondlikud uudised

Olete oodatud rahvusvahelise matkaraja märgistamise matkale Harjumaal

Kõik matkahuvilised on oodatud osalema rahvusvahelise matkaraja märgistamise matkal Harjumaal koos lätlasest matkaraja inspekteerija Juris Smalinskisega. 

Maakondlikud uudised

Tulge VisitEstonia.com koolitusele ja saage teada, kuidas oma turismiettevõte nähtavale tuua!

26. septembril on kõik Järvamaa turismiettevõtjad oodatud Paidesse osalema VisitEstonia.com/PuhkaEestis.ee kasutamise ja haldamise koolitusel.

Sihtasutuse uudised

Põhja-Eesti Turism korraldab taas sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolituse

Tänu suurele huvile korraldab SA Põhja-Eesti Turism juba kolmandat korda sotsiaalmeedias turundamise koolituse Põhja-Eesti turismiorganisatsioonidele ja -ettevõtetele.