Raplamaa turismiettevõtjad kogunesid 23. märtsil Lokuta puhkekeskusesse, kus toimus ettevõtluse edendamise aktuaalseid probleemide käsitlev õppepäev.

Õppepäeval tutvustati Raplamaa Partnerluskogu LEADER strateegia 2014-2020 erinevate meetmete võimalusi turismiettevõtluse arendamiseks, väärtusmaastike infrastruktuuri korrastamiseks ja turismialaste ühisprojektide elluviimiseks.

SA Põhja Eesti Turism tegevjuht Karmen Paju tutvustas regionaalse turismiorganisatsiooni tegevuskava ja võimalusi Raplamaa kaasamiseks läbi ühistegevuste. Arutati virtuaal- ja interaktiivse meedia kasutamist turismi teavitusel, Raplamaa turismiettevõtete osalemist turismimessidel. Pikem arutelu ja rühmatöö viidi läbi teemal „Raplamaa toode, mis see on ja kuidas seda müüa?“

Tutvu ka SA PET juhataja Karmen Paju esitlusega teemal “Raplamaa ja SA Põhja-Eesti Turism“.

Foto autor: Lokuta puhkekeskus

 

Related Posts

Sihtasutuse uudised

Edu peitub detailidest moodustuvas tervikus

9. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ piirkonna turismiettevõtjatele ja sihtkoha arendajatele suunatud teenusedisaini ja turismiturunduse seminar-koolituse, mis toimus Tallinna Teeninduskoolis.

Sihtasutuse uudised

“AVA LAVA, TALLINN!” tuleb taas!

Meil on hea meel teatada, et juba kuuendat suve järjest toimub üritustesari "Ava Lava, Tallinn!", kus Tallinna Raekoja plats avab oma lava erinevatest Eesti paigust tulnud muusikutele ja käsitöölistele. Ka sel aastal on Põhja-Eesti Turism oma infotelgiga väljas ja kutsub kõiki inimesi Põhja-Eestit avastama.

Sihtasutuse uudised

SA Põhja-Eesti Turism osales Järvamaa turismiasjaliste kevadseminaril

Täna käivitas EASi turismiarenduskeskus peredele suunatud kampaania Soomes ja Lätis, et innustada madalhooajal naaberriikide lastega reisivaid peresid külastama pereatraktsioone Eesti eri piirkondades.