Raplamaa turismiettevõtjad kogunesid 23. märtsil Lokuta puhkekeskusesse, kus toimus ettevõtluse edendamise aktuaalseid probleemide käsitlev õppepäev.

Õppepäeval tutvustati Raplamaa Partnerluskogu LEADER strateegia 2014-2020 erinevate meetmete võimalusi turismiettevõtluse arendamiseks, väärtusmaastike infrastruktuuri korrastamiseks ja turismialaste ühisprojektide elluviimiseks.

SA Põhja Eesti Turism tegevjuht Karmen Paju tutvustas regionaalse turismiorganisatsiooni tegevuskava ja võimalusi Raplamaa kaasamiseks läbi ühistegevuste. Arutati virtuaal- ja interaktiivse meedia kasutamist turismi teavitusel, Raplamaa turismiettevõtete osalemist turismimessidel. Pikem arutelu ja rühmatöö viidi läbi teemal „Raplamaa toode, mis see on ja kuidas seda müüa?“

Tutvu ka SA PET juhataja Karmen Paju esitlusega teemal “Raplamaa ja SA Põhja-Eesti Turism“.

Foto autor: Lokuta puhkekeskus

 

Related Posts

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.

Sihtasutuse uudised

Kevadine tootetutvustusreis täis lumesadu ja uusi turismiobjekte

09.-11. mail toimus Tartumaal turismiinfokeskuste ja EAS Turismiarenduskeskuse töötajatele suunatud tootetutvustusreis, kus tutvuti Tartumaa uute objektidega või juba heade teada-tuntud vaatamisväärsustega, mis on endale uue värske võõba peale saanud.

Sihtasutuse uudised

Edu peitub detailidest moodustuvas tervikus

9. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ piirkonna turismiettevõtjatele ja sihtkoha arendajatele suunatud teenusedisaini ja turismiturunduse seminar-koolituse, mis toimus Tallinna Teeninduskoolis.