30. märtsil kogunesid Järvamaa turismiasjalised Sämmi Grilli seminariruumi, kus tehti kokkuvõtteid möödunud turismiaastast ning seati uusi sihte peagi algavaks hooajaks. Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant Piret Sihver andis põhjaliku ülevaate turismimessil Tourest osalemisest ja rääkis 2016. aasta Järva maakonna turismistatistikast.

Kohalolijaid tervitas sõnavõtuga Järva maavanem Alo Aasma. Järvamaa Arenduskeskuse juht Katrin Puusepp arutles maakondliku turismiinfokeskuse võimalikult optimaalse finantsmudeli teemadel ja kutsus turismiettevõtjaid koostööle. Tänavu aprillis avatava uue turismiobjekti Türi Elamuspark võimalusi ja võlusid tutvustas Sulo Särkinen. Raplamaa toidutee ideest ja oma praktilistest kogemustest toidusektoris rääkis huvilistele Raplamaa Ööbiku Gastronoomiatalu eestvedaja Ants Uustalu.

Järvamaa turismiettevõtjate ja SA Põhja-Eesti Turism koostöökohtadest ning 2017 aasta plaanidest andis ülevaate sihtasutuse tegevjuht Karmen Paju. Sihtasutus Põhja-Eesti Turism on regionaalne turismiorganisatsioon, mis asutatud Harjumaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt.

 

Related Posts

Pressiteated

Sihtasutus Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“

SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“, mille eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Sihtasutuse uudised

Põhja-Eesti Turism korraldab taas sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolituse

Tänu suurele huvile korraldab SA Põhja-Eesti Turism juba kolmandat korda sotsiaalmeedias turundamise koolituse Põhja-Eesti turismiorganisatsioonidele ja -ettevõtetele.

Sihtasutuse uudised

Loomisel on E9 matkaraja jätk Nõvalt Tallinnani

Eesti-Läti programmi projektiga „Ranniku matkarada Lätis ja Eestis“ on loomisel Balti riikide pikim matkarada mööda Läänemere rannikut Leedu piirist kuni Eesti põhjarannikuni, mis on osaks Portugalist Narvani kulgevast E9 matkateest.