On alanud registreerimine Põhja-Eesti regiooni XII turismikonverentsile „Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!“ Konverents toimub 09. novembril 2017 Rapla Kultuurikeskuses (Tallinna mnt 17a, Rapla).

Teemad on erakordselt põnevad, vastused saame paljudele põletavatele küsimustele.

Kuidas Eestit maailmas nähakse? Kuidas Eesti brändi sõnumeid ja visuaalset maailma kasutades meie tuntust ja mainet kasvatada? Mis on kohaliku omavalitsuse roll turismi panustamisel ja kuidas piirkonda tulemuslikult arendada? Millised on turismisihtkoha positsioneerimise võimalused ja kuidas saab toidust katalüsaator erinevate majandusharude lõimimisel? Millised on looduskeskkonna kui turismiatraktsiooni võimalused turismisihtkoha arendamisel ja palju muud.

Lisaks toimub lõunapausi ajal põnev Raplamaa turismiettevõtjate minimess!

Konverentsi moderaatoriks on Kristo Elias.

Peaesineja on tuntud eesti looduse- ja kirjamees Hendrik Relve, kes esineb ettekandega „Looduskeskkond kui turismiatraktsioon“.

Vaata lähemalt konverentsi ajakava ning tutvu ka esinejatega.

Konverentsi osalustasu 15€.

 

 

Related Posts

Pressiteated

Sihtasutus Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“

SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“, mille eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.

Pressiteated

Põhja-Eesti saab endale uue turismiandmespetsialisti

Järgmisel kuu vahetub turismiandmebaasi PuhkaEestis.ee/VisitEstonia.com Põhja-Eesti andmespetsialist. Seni 3 aastat tublilt Põhja-Eesti turismiandmebaasi kvaliteeti kontrollinud Kaire Kulliku vahetab 1. märtsil 2017 välja SA Põhja-Eesti Turism projektijuht Liis Teresk.