10. novembril toimub Kadrina Rahvamajas, Lääne-Virumaal XI Põhja-Eesti turismikonverents „Kiirteelt kõrvale – avasta väikeste kohtade võlu!“

Konverentsi moderaator Urmas Vaino ERR-ist annab sõna nii ettevalmistunud esinejatele kui ka paljudele külalistele.

Kas ehtsate ja autentsete elamuste pakkumine aitab jääda ellu muutuste turbulentsis? Missugusel viisil võluvad oma külastajaid nutikad turismiettevõtjad? Millest räägivad turisminumbrid ja kuidas toimub positiivsuse dividendide väljavõtmine turismimaastikul? Nendele küsimustele saad vastuse, kui osaled turismikonverentsil. Peaesinejaks on hinnatud motivatsiooni- ja juhtimiskoolitaja, treener, innustaja ja ettevõtja Alar Ojastu.

Tutvu ka konverentsi ajakavaga.

Jälgige meid ka Facebookis, kust saate meie tegemistega kõige kiiremini kursis olla!

 

Related Posts

Turismiproffile

Olete oodatud osalema Läti-Eesti ranniku matkaraja infoseminaril 07. juunil Pärnumaal

07. juunil ootab MTÜ Eesti Maaturism ja MTÜ Lääne-Eesti Turism kõiki huvilisi infoseminarile, mis käsitseb piiriülest projekti "Hiking Route Along the Baltic Sea Coastline in Latvia-Estonia"

Sihtasutuse uudised

“AVA LAVA, TALLINN!” tuleb taas!

Meil on hea meel teatada, et juba kuuendat suve järjest toimub üritustesari "Ava Lava, Tallinn!", kus Tallinna Raekoja plats avab oma lava erinevatest Eesti paigust tulnud muusikutele ja käsitöölistele. Ka sel aastal on Põhja-Eesti Turism oma infotelgiga väljas ja kutsub kõiki inimesi Põhja-Eestit avastama.

Üritused

Maaturism kutsub osalema 1.mai Avatud Uste Päeval

Suur turismihooaeg on kohe-kohe taas ukse ees! Üle-Eestiline maaturismi ettevõtete Avatud Uste Päev toimub taas 1. mail ja juba neljandat aastat!