10. novembril toimub Kadrina Rahvamajas, Lääne-Virumaal XI Põhja-Eesti turismikonverents „Kiirteelt kõrvale – avasta väikeste kohtade võlu!“

Konverentsi moderaator Urmas Vaino ERR-ist annab sõna nii ettevalmistunud esinejatele kui ka paljudele külalistele.

Kas ehtsate ja autentsete elamuste pakkumine aitab jääda ellu muutuste turbulentsis? Missugusel viisil võluvad oma külastajaid nutikad turismiettevõtjad? Millest räägivad turisminumbrid ja kuidas toimub positiivsuse dividendide väljavõtmine turismimaastikul? Nendele küsimustele saad vastuse, kui osaled turismikonverentsil. Peaesinejaks on hinnatud motivatsiooni- ja juhtimiskoolitaja, treener, innustaja ja ettevõtja Alar Ojastu.

Tutvu ka konverentsi ajakavaga.

Jälgige meid ka Facebookis, kust saate meie tegemistega kõige kiiremini kursis olla!

 

Related Posts

Turismiproffile

MATKA messile soomlasi üllatama!

Tavapäraselt on Visit Estonia Põhjamaade suurimal turismimessil MATKA Eestit esindanud traditsioonilise stendiga. Järgmisel aastal see aga muutub ja Visit Estonia kutsub kõiki ettevõtteid üles osalema Eesti ühislaval!

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.

Turismiproffile

Kutse teavitusüritusele “Rahvusvaheliste koostööprojektide rahastamisvõimalustest”

EAS, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ja Euroopa Liidu Läänemere Strateegia poliitikavaldkond Innovatsioon koostöös Rahandusministeeriumi regionaalarengu osakonnaga korraldavad teavitusürituse „RAHVUSVAHELISTE KOOSTÖÖPROJEKTIDE RAHASTAMISVÕIMALUSTEST“.