Konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Konkurssi võitjad kuulutatakse välja Põhja-Eesti XI turismikonverentsil Lääne-Virumaal Kadrina Rahvamajas 10. novembril 2016. a. Võitjaid tunnustab SA Põhja-Eesti Turism.

Kandidaate võivad konkursile esitada: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused (välja arvatud konkursi korraldaja). Esitada võib mitu kandidaati.

Kõik nominendid esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@northestonia.ee nominentide esitamise vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine“.


Nominente oodatakse hiljemalt 27.oktoobriks 2016.a.

Loe lisainfot:
Põhja-Eesti parimad turismiarendajad STATUUT


Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud sihtasutus, mille eesmärk on koordineerida ning arendada turismialast tegevust ja turismiettevõtlusele vajalikku keskkonda Põhja-Eestis.  

 

Lisainfo:
LIIS TERESK
SA Põhja-Eesti Turism
Projektijuht
+372 5646 1600
liis@northestonia.ee

 

Related Posts

Sihtasutuse uudised

Edu peitub detailidest moodustuvas tervikus

9. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ piirkonna turismiettevõtjatele ja sihtkoha arendajatele suunatud teenusedisaini ja turismiturunduse seminar-koolituse, mis toimus Tallinna Teeninduskoolis.

Sihtasutuse uudised

“AVA LAVA, TALLINN!” tuleb taas!

Meil on hea meel teatada, et juba kuuendat suve järjest toimub üritustesari "Ava Lava, Tallinn!", kus Tallinna Raekoja plats avab oma lava erinevatest Eesti paigust tulnud muusikutele ja käsitöölistele. Ka sel aastal on Põhja-Eesti Turism oma infotelgiga väljas ja kutsub kõiki inimesi Põhja-Eestit avastama.

Sihtasutuse uudised

SA Põhja-Eesti Turism osales Järvamaa turismiasjaliste kevadseminaril

Täna käivitas EASi turismiarenduskeskus peredele suunatud kampaania Soomes ja Lätis, et innustada madalhooajal naaberriikide lastega reisivaid peresid külastama pereatraktsioone Eesti eri piirkondades.