Konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Konkurssi võitjad kuulutatakse välja Põhja-Eesti XI turismikonverentsil Lääne-Virumaal Kadrina Rahvamajas 10. novembril 2016. a. Võitjaid tunnustab SA Põhja-Eesti Turism.

Kandidaate võivad konkursile esitada: eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused (välja arvatud konkursi korraldaja). Esitada võib mitu kandidaati.

Kõik nominendid esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@northestonia.ee nominentide esitamise vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2016“ märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine“.


Nominente oodatakse hiljemalt 27.oktoobriks 2016.a.

Loe lisainfot:
Põhja-Eesti parimad turismiarendajad STATUUT


Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud sihtasutus, mille eesmärk on koordineerida ning arendada turismialast tegevust ja turismiettevõtlusele vajalikku keskkonda Põhja-Eestis.  

 

Lisainfo:
LIIS TERESK
SA Põhja-Eesti Turism
Projektijuht
+372 5646 1600
liis@northestonia.ee

 

Related Posts

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.

Sihtasutuse uudised

Kevadine tootetutvustusreis täis lumesadu ja uusi turismiobjekte

09.-11. mail toimus Tartumaal turismiinfokeskuste ja EAS Turismiarenduskeskuse töötajatele suunatud tootetutvustusreis, kus tutvuti Tartumaa uute objektidega või juba heade teada-tuntud vaatamisväärsustega, mis on endale uue värske võõba peale saanud.

Sihtasutuse uudised

Edu peitub detailidest moodustuvas tervikus

9. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ piirkonna turismiettevõtjatele ja sihtkoha arendajatele suunatud teenusedisaini ja turismiturunduse seminar-koolituse, mis toimus Tallinna Teeninduskoolis.