SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“, mille eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

SA Põhja-Eesti Turism juhatuse liige Karmen Paju ütles, et Põhja-Eesti parimate turismiasjaliste konkursile saavad kandidaate esitada eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused, maavalitsused. „Tunnustamine on suurepärane võimalus väärtustada oma piirkonna turismiettevõtjate tegevust. Kahtlemata mõjutab see inimese motivatsiooni ja võib tõsta töötaja pühendumist 2-3 korda,“ rääkis Paju. “Praegu on hea võimalus pühendunud tegijaid märgata ning sellest ka teistele teada anda.”

Aega on kandidaatide esitamiseks 04. oktoobrini, regiooni parimaid tunnustatakse 9. novembril Rapla kultuurikeskuses toimuval Põhja-Eesti XII turismikonverentsil „Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!“

Kõik nominendid esitada elektrooniliselt e-posti aadressile info@northestonia.ee nominentide esitamise vormil „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“ märgusõnaga „Turismiarendajate tunnustamine“.


Loe lisainfot: Põhja-Eesti parimad turismiarendajad STATUUT


Põhja-Eesti Turism on Harjumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Raplamaa omavalitsuste liitude ning mittetulundusühing Eesti Maaturism poolt asutatud sihtasutus, mille eesmärk on koordineerida ning arendada turismialast tegevust ja turismiettevõtlusele vajalikku keskkonda Põhja-Eestis.  

Lisainfo:

LIIS TERESK
SA Põhja-Eesti Turism Projektijuht
+372 5646 1600
liis@northestonia.ee

Related Posts

Pressiteated

Põhja-Eesti XII turismikonverents toimub tänavu sportlikus Raplas

On alanud registreerimine Põhja-Eesti regiooni XII turismikonverentsile „Pall korvi tagab võidu – nutikas panustamine toob turisti sihtkohta!“ Konverents toimub 09. novembril 2017 Rapla Kultuurikeskuses.

Sihtasutuse uudised

Põhja-Eesti Turism korraldab taas sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolituse

Tänu suurele huvile korraldab SA Põhja-Eesti Turism juba kolmandat korda sotsiaalmeedias turundamise koolituse Põhja-Eesti turismiorganisatsioonidele ja -ettevõtetele.

Sihtasutuse uudised

Loomisel on E9 matkaraja jätk Nõvalt Tallinnani

Eesti-Läti programmi projektiga „Ranniku matkarada Lätis ja Eestis“ on loomisel Balti riikide pikim matkarada mööda Läänemere rannikut Leedu piirist kuni Eesti põhjarannikuni, mis on osaks Portugalist Narvani kulgevast E9 matkateest.