Eesti-Läti programmi projektiga „Ranniku matkarada Lätis ja Eestis“ on loomisel Balti riikide pikim matkarada mööda Läänemere rannikut Leedu piirist kuni Eesti põhjarannikuni, mis on osaks Portugalist Narvani kulgevast E9 matkateest.

Matkarada tutvustab selle ääres ja läheduses asuvaid turismiobjekte ja vaatamisväärsusi tuues välja ka nendega seotud lugusid. Läbi turundustegevuste tekitatakse huvi külastada piirkonda ning pakkuda ka matkaraja läheduses asuvate ettevõtete tooteid ja teenuseid. Projekti tegevustesse kaasatakse piirkonna omavalitsused, ettevõtted ja organisatsioonid, kellega koostöös planeeritakse matkaraja kulgemine, visualiseerimine, viidastus ja vajalik infomaterjal. Tulenevalt külastajateekonna loogikast kaasatakse piloodina Harjumaa, täpsemalt Padise, Paldiski, Keila ja Harku vald ning tagatakse matkaraja kaardistamine kuni Tallinnani.

Piiriülest projekti rahastab Eesti-Läti programmi Euroopa Regionaalarengu Fond.
Projekti Eesti poolsed partnerid on MTÜ Lääne-Eesti turism ja MTÜ Eesti Maaturism.

Harjumaa tegevusi koordineerib SA Põhja-Eesti Turism koostöös Lääne-Harju Koostöökogu ja Nelja Valla koguga.

Related Posts

Pressiteated

Sihtasutus Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“

SA Põhja-Eesti Turism kuulutab välja konkursi „Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2017“, mille eesmärgiks on tunnustada Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtjaid, -arendajaid ja atraktiivseid valdkondlikke projekte ning teadvustada regiooni inimestele turismivaldkonna olulisust.

Sihtasutuse uudised

Põhja-Eesti Turism korraldab taas sotsiaalmeedias turundamise seminar-koolituse

Tänu suurele huvile korraldab SA Põhja-Eesti Turism juba kolmandat korda sotsiaalmeedias turundamise koolituse Põhja-Eesti turismiorganisatsioonidele ja -ettevõtetele.

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.