09.-11. mail toimus Tartumaal turismiinfokeskuste ja EAS Turismiarenduskeskuse töötajatele suunatud tootetutvustusreis, kus tutvuti Tartumaa uute objektidega või juba heade teada-tuntud vaatamisväärsustega, mis on endale uue värske võõba peale saanud. Reisil osales pea 40 inimest. Ka SA Põhja-Eesti Turism projektijuht Liis Teresk osales reisil.

Kolm intensiivset päeva olid täis uusi põnevaid objekte, sooja päikest ning ka tihedat lumesadu. Tartumaa pakkus reisil osalejatele väga meeleoluka kogemuse. Esimesel päeval tutvuti Tartu linna objektidega nagu Eesti Rahva Muuseum, Cafe-Lounge YliCool, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum jpt. Esimese päeva lemmikkohtadeks kujunesid ka Hotell Lydia ning Tartu Ülikooli muuseum koos Hullu Teadlase ja Toomkiriku vaatetorniga. Reisi teine päev veedeti Sibulateel ning tutvuti Elva valla võimalustega. Tugeva mulje jätsid endast lisaks paljudele teistele objektidele Sibulatee majutusasutused, V Spaa vee- ja saunamaailm, õhtusöök Emajõel laeval Pegasus ja kaunis Alatskivi loss. Kolmandal päeval üllatati reisiselle selliste vahvate objektidega nagu TÜ Loodusmuuseum (mis on muutunud tõesti ilusaks, soovitame väga külastada!), restoran Bel-Ami (Pierre), restoran Joyce.

Reisi osalejate vahel viidi läbi ka tagasisideküsitlus, millele vastas 31 inimest. Selle põhjal oli rahulolu tootetutvustusreisiga väga kõrge – osalejate rahulolu korraldusele oli 4,78 ja kogu üritusele 4,90 (5 palli skaalal).

Kaks korda aastas toimuvad õppereisid on traditsioonilised ja aitavad turismiinfokeskustes töötavatel infokonsultantidel pakutava infoteenuse kvaliteeti tõsta ning võimalikke huvilisi ettevõtjateni suunata.

Õppereiside peakorraldaja on EAS Turismiarenduskeskus.

Related Posts

Pressiteated

SA Põhja-Eesti Turism osales suurüritusel „Ava Lava, Tallinn! 2017“

Möödunud nädalavahetusel, 17-18. juunil toimus Tallinna Raekoja platsil suurüritus „Ava Lava, Tallinn!“, kus Põhja-Eesti turismiedendajad tutvustasid regiooni puhkevõimalusi.

Sihtasutuse uudised

Edu peitub detailidest moodustuvas tervikus

9. mail korraldas SA Põhja-Eesti Turism koostöös ettevõttega BDA Consulting OÜ piirkonna turismiettevõtjatele ja sihtkoha arendajatele suunatud teenusedisaini ja turismiturunduse seminar-koolituse, mis toimus Tallinna Teeninduskoolis.

Sihtasutuse uudised

“AVA LAVA, TALLINN!” tuleb taas!

Meil on hea meel teatada, et juba kuuendat suve järjest toimub üritustesari "Ava Lava, Tallinn!", kus Tallinna Raekoja plats avab oma lava erinevatest Eesti paigust tulnud muusikutele ja käsitöölistele. Ka sel aastal on Põhja-Eesti Turism oma infotelgiga väljas ja kutsub kõiki inimesi Põhja-Eestit avastama.